woonaccessoires met bloemen

Bloemen in huis | 11 leuke woonaccessoires (van behang tot vaas)

  • 26 februari 2021
  • 9 Comments
Categories: Interieur

Met het voorjaar in aantocht heb ik het liefst standaard een bos bloemen op tafel staan. Maar bloemen zijn natuurlijk niet alleen leuk in een mooie vaas. Ook op de muur, op een lamp of in welk hoekje van je kamer dan ook, heb ik graag wat fleurigs staan of hangen. Als groot liefhebber van bloemenprint, zette ik het op een googelen – op zoek naar leuke woonaccessoires met bloemenprint. Dit zijn 11 leuke producten waarmee je nog meer bloemen in huis kunt halen.

bloemen in huis woonaccessoires

11x bloemen in huis

  1. Behang Eijffinger Pip Studio Wallpower Wild Flowerland – Behangwereld. Ik weet zeker dat Bart dit artikel als de wiedeweerga wegklikt zodra hij dit hysterische behang ziet. Maar ik zelf word er wel mega-enthousiast van. Het lijkt me geweldig om ooit zo’n fleurig behangetje op de muur van mijn hobbykamer te hangen. Niet bepaald subtiel, wel een prachtige blikvanger!
  2. KEK Amsterdam behang Royal Blue Flowers – Behangwereld. Maar wees gerust: iets subtielers kan ik ook waarderen. Op dit behang van KEK Amsterdam (verkrijgbaar bij de fijne behang website Behangwereld) had ik al een oogje voordat ik mijn huis kocht. Uiteindelijk is hier een ander behangetje op de muur beland, maar het zou best kunnen dat ik dit chique bloemenbehang alsnog een keer in huis haal. Love it!
  3. QAZQA lampenkap met bloemen – Lampenlicht.nl: € 49,95. Om nog even in de hysterische bloemenprintjes te blijven: deze lamp zou hier ook zeker het huis in komen. Tenminste, wat mij betreft. Hoewel ik industriële hanglampen ook heel gaaf vind, kan ik van zo’n fleurig exemplaar ook heel blij worden. Misschien leuk om als duo boven de eettafel te hangen!
  4. IXXI met bloemen-stilleven – Fonq: € 89,-. Hetzelfde printje als op de lampenkap, maar dan op een IXXI. Ook leuk! Ik heb zelf een IXXI van foto’s hangen in de gang, maar vind deze met bloemen ook erg mooi. Het is dat ik geen plekjes aan de muur meer over heb; a anders zou hij zeker op de nominatielijst voor “potentieel muurmateriaal” komen te staan.
  5. Roze sierkussen Rosalee Blush – Essenza: € 34,95. Bijna alles waar de merknaam Essenza op staat, past volledig in mijn straatje. Niet omdat ik nou zo’n designliefhebber ben, wel omdat dit merk bekend staat om haar te gekke bloemenprintjes. Sommige printjes zijn misschien net wat te heftig voor mij, maar dit subtiele zachtroze kussen zou ik zo op mijn bed zien staan. Even sparen nog!
  6. Droogboeket ‘Lieke’ – Bloomgift: € 27,95. Sinds Sinterklaas ben ik de trotse eigenaar van een mooi droogboeket op mijn salontafel. Ideaal als je groene vingers niet altijd even best zijn en als je ook niet wekelijks een boeket bij de bloemist wilt afrekenen. Zo heb je letterlijk het hele jaar door bloemen in huis.
  7. Delfts blauwe vaas met bloemen – Heine: € 13,95. Bij Delfts blauw moet ik altijd denken aan mijn oma, die een hele verzameling serviesgoed daarvan op de kast heeft staan. Grappig dat dat nu weer helemaal in is! Bijpassend bij het bloemenbehangetje vind ik deze vaas wel mooi. Waarschijnlijk kun je er niet veel meer dan drie rozen in kwijt. Maar ook zonder bloemen is het al een fleurig ding om te zien.
  8. Rotan lotus kuipstoel – Xenos: € 99,-. Valt deze stoel onder woonaccessoires met bloemen? Aangezien Xenos hem zelf de naam ‘lotus kuipstoel’ geeft, vond ik van wel. Elke keer dat ik zo’n rotan stoel zie staan, denk ik weer “Dit wil ik ook!”. Voorlopig houd ik het bij mijn fijne fluweelzachte fauteuil (lekkere tongbreker!) in het roze. Maar mocht ik ooit een plekje vrij hebben, dan zou ik zeker zo’n rotan stoel willen. Misschien ook leuk voor op mijn mini-balkon!
  9. Print met abstracte bloemen – Westwing: € 62,99. Als het op kunst en schilderijen aankomt, ben ik superkritisch. Tot nu toe zijn alleen twee IKEA-schilderijen met herten (zie mijn favoriete IKEA-aanwinsten) hier door de keuring gekomen. Posters en prints vind ik dan weer wel heel vaak tof. Het liefst een beetje acquarelachtig en dromerig. Zoiets als deze print dus! Deze zou ik zo een plekje geven op de plank boven mijn bed.
  10. Rotan spiegel in bloemvorm – La Redoute: € 44,99. Ik weet het: half Nederland heeft zo’n spiegel aan de muur hangen. Maar dit is een trend waar ik graag aan meedoe. Ik vind het vooral heel tof als mensen spiegels met posters combineren op een wandplank of aan de muur. Daar moet ik ook maar eens plannen voor smeden. Kan ik meteen de IKEA-fotolijstjes, die hier al sinds lockdown 1 in de kast liggen, eindelijk eens gebruiken!
  11. Kussenhoes Caleo bloemdessin – Magma via Westwing: € 19,99. Drie keer raden wat er na het maken van dit artikel in mijn winkelmandje ligt. Juist, deze linnen kussenhoes! De mooie bloemen, de fleurige kleuren en de fijne linnenstof zorgden ervoor da tik mezelf niet kon tegenhouden. Deze bloemen in huis kun je binnenkort op mijn bed aantreffen. Kom maar door!

Heb jij ook standaard bloemen in huis staan?

BLIJF OP DE HOOGTE

Laat je e-mailadres hieronder achter. Dan stuur ik je een mailtje zodra ik een nieuw bericht heb geplaatst.

blogger romy vakervrolijk

Door Romy

Tikgrage theeleut. Nooit uitgekletst. Ik inspireer je graag om vaker vrolijk in het leven te staan. Dat doe ik door goudeerlijke en persoonlijke teksten te schrijven en liefdevolle tips te delen. Mét een vleugje humor.

Ik ben benieuwd wat jij vindt…

  1. Darina 26 februari 2021 at 7:54 am - Reply

    Hele leuke bloemige decoratie. Ik ben er gek op. Meestal heb ik verse bloemen in huis en anders heb ik altijd droogbloemen staan.

  2. Giovanna Jansen 26 februari 2021 at 9:44 am - Reply

    Wat heerlijk fleurig!

  3. Evelyne - Gouden Momenten 26 februari 2021 at 11:00 am - Reply

    Wij hebben meestal kussens in de zetel met bloemenprints. Nu is dat al een tijdje een mooie paarse orchidee. I love it 😉 Die rotan spiegel vind ik ook heel tof

  4. Anna 26 februari 2021 at 11:27 am - Reply

    Wat een leuke items! Ik ben ook gek op bloemenprints. Zelf heb ik twee kussens met bladerenprint, waar ik ook heel erg enthousiast over ben.

  5. Organizedbychristiana 26 februari 2021 at 1:19 pm - Reply

    Wat een toffe selectie heb je gemaakt! Ik vind de blauw witte vaas erg leuk, ik heb standaard planten en droogbloemen in huis staan. In de lente koop ik altijd graag roze pioenen, dat zijn echt mijn favorieten.

  6. Naomi 26 februari 2021 at 8:01 pm - Reply

    Wauw, allemaal mooi, maar die lampenkap is mijn absolute favoriet! Ik heb juist niet standaard bloemen in huis, maar als ik ze dan wel heb, geniet ik er extra van.

  7. Yaika 28 februari 2021 at 2:30 pm - Reply

    Wat een toffe en fleurige woonaccessoires. Ik word er helemaal vrolijk van! Zelf durf ik bijna nooit gebruik te maken van de bloemenprint, aangezien ik bang ben dat het net niet zal staan in mijn studio. Als ik het zo zie, moet ik het denk ik gewoon een keer proberen. Vooral de vaas vind ik héél tof.

  8. Djuli 28 februari 2021 at 2:48 pm - Reply

    Ik ben echt gek op die rotan stoel en spiegel!

  9. Saskia 28 februari 2021 at 3:05 pm - Reply

    Wat een hoop leuke bloem-dingen! Altijd leuk en vrolijk zulke woonitems.

Recente blogs

Garden Gourmet review | 6 vleesvervangers getest

10 februari 2021|Lifestyle|

De vleesvervangers van het merk met de groene verpakkingen belanden niet heel vaak in mijn winkelkarretje. Supergoedkoop zijn ze niet, maar verrukkelijk lekker vaak wel. Een Garden Gourmet review op mijn blog leek me een uitstekende reden om mezelf alsnog op een aantal Garden Gourmet vleesvervangers te trakteren. Ik gooide (in de aanbieding) een aantal burgers, balletjes en vega-worstjes in mijn mandje en nam de zware taak op me om ze te proberen. Welke vond ik het geld waard? En welke - qua smaak - net ietsje minder?

25 verbouwtips (op basis van onze bloopers én slimmere acties)

26 december 2023|Interieur, Lifestyle|

Over verhuizen en klussen heb ik al de nodige woorden getikt. Maar verbouwen - dat is weer een vak apart. Ik had er precies nul ervaring mee toen wij besloten ons jaren-70-huis beneden compleet te laten omtoveren tot iets nieuws. Het werd een groter project dan we zelf hadden gedacht, maar ik had het niet willen missen. En de lessen die het me leerde (zowel "Let it góóó" als meer praktische verbouwtips) ook niet. Ik bespaar je graag een paar onhandige acties die wij begingen. Dit zijn mijn 25 beste verbouwtips na ons (bijna afgeronde) verbouwavontuur.

Het wordt beter, echt! – (Deze gedachte helpt om daarin te geloven)

30 april 2024|Positiviteit, Persoonlijke groei|

Soms maak je periodes mee waarin het lijkt alsof de zonnestralen zijn verdwenen tussen de donkere wolkenpartij. Je hoofd zit vol. Je leven gaat in een rush voorbij, waarbij je je meer door de stormen laat meeslepen dan dat je zonnestralen ziet. Soms maak je zelfs lastige dingen mee. Ervaringen die de boel op stelten zetten, je hoofd op hol brengen en al je gevoelens als een tornado door je lijf laten schieten. Oftewel: soms zijn er tijden waarin je zoekt naar dat kleine beetje glans. Dat puntje van licht of hoop in de verte. Op die momenten is er één uitspraak die mij altijd helpt: "Het wordt vanzelf weer lente". Oftewel: het wordt beter. Lichter. Minder scherp. Altijd.

Ga naar de bovenkant