Katten Paco

Even voorstellen: onze katten Paco en Beertje

  • 13 september 2016
  • 9 Reacties
Categorieën: Persoonlijk

Een van de ‘dingen’ waar ik ontzettend vrolijk van word, zijn katten. Ze doen niets anders dan eten, slapen, af en toe een klein rondje lopen en vooral heel veel aandacht vragen. En juist dat maakt ze zo leuk! Zelf hebben wij twee katten: Paco en Beertje. Vandaag aan hen de beurt om zichzelf voor te stellen.

vaker_vrolijk_katten_paco

Mijn naam is Paco en ik ben een driepotige machoman van 8 jaar. Drie poten? Ja, je leest het goed. Toen ik pas een half jaar oud was, ben ik aangereden door een auto en vond de dierenarts het nodig om een achterpoot weg te halen. Niet dat ik daar problemen mee heb, hoor. Ik ben niet anders gewend dan dat ik als een soort driewieler door de straten ren. Regelmatig verras ik mijn baasjes ook met een dode muis of vogel of – voor de afwisseling – een springende kikker. Ik snap nog steeds niet waarom ze me soms zo venijnig aankijken als ik weer eens iets leuks op de deurmat heb gelegd.

Volgens mijn baasjes ben ik af en toe een beetje maf. Zo drink ik het liefst (regen)water uit de potjes en emmers in de tuin in plaats van drinkwater uit mijn schone bak. Ook eet ik mijn brokjes pas als mijn baasjes ze vóór mijn etensbak neerleggen. Dan smaken ze zoveel beter dan de brokjes uit mijn voerbak, joh. Als ik niet op jacht ben of van mijn eten smikkel, dan breng ik mijn tijd graag slapend door. Het komt weleens voor dat ik uren uitgeteld op bed lig. Er is dan maar een ding waarvoor ik wakker word: als ik mijn baasjes versje brokjes hoor pakken uit de keukenkast. Dan schrik ik wakker, spits ik mijn oren en weet ik niet hoe hard ik naar beneden moet rennen.

vaker_vrolijk_katten_beertje

Ik ben Beertje en ik ben een mooie diva van 14 jaar oud. Zoals het een echte diva betaamt, word ik altijd graag op mijn wenken bediend. Het liefst zou ik mijn eten op de bank geserveerd krijgen, maar helaas zijn mijn baasjes niet zo gek te krijgen. Daarom ontwaak ik maar eens in de zoveel tijd met enige tegenzin uit mijn slaap om me weer naar de keuken te begeven. Ik ben trouwens ook wel een beetje kieskeurig met eten. Als de geur me niet aanstaat, haal ik mijn neus op en loop ik enigszins geïrriteerd weer terug naar mijn slaapplek. Pas als mijn baasjes de keuken uit zijn, ga ik stiekem weer terug naar de keuken om snel mijn eten op te eten. Tja, ze mogen vooral niet denken dat ik het eigenlijk toch wel te eten vind.

Verder ben ik dol op aandacht – in welke vorm dan ook. Zodra ik mijn baasjes zie, kijk ik ze met mijn liefste blik aan in de hoop een aaitje te krijgen. Het liefst onder mijn kinnetje natuurlijk; het is zo fijn als iemand daar even voor me jeukt. Ik ben altijd graag onder de mensen en zoek het liefst een plekje uit bij iemand op schoot. Het is alleen jammer dat op schoot zitten nooit voor eeuwig kan. Elke keer weer ben ik zwaar geïrriteerd als mijn baasjes opstaan. Dat maak ik dan ook duidelijk kenbaar door even hard te gillen. Ze moeten wel weten dat ik van dat soort dingen niet gediend ben…

BLIJF OP DE HOOGTE

Laat je e-mailadres hieronder achter. Dan stuur ik je een mailtje zodra ik een nieuw bericht heb geplaatst.

blogger romy vakervrolijk

Door Romy

Tikgrage theeleut. Nooit uitgekletst. Ik inspireer je graag om vaker vrolijk in het leven te staan. Dat doe ik door goudeerlijke en persoonlijke teksten te schrijven en liefdevolle tips te delen. Mét een vleugje humor.

Ik ben benieuwd wat jij vindt…

  1. Vlijtig Liesje 13 september 2016 op 9:01 am - Beantwoord

    Mooie katten heb je! Wij hebben een rode kater en een klein hondje.

    • Romy 13 september 2016 op 12:00 pm - Beantwoord

      Dankjewel! Wat leuk dat jullie ook huisdieren hebben. Voor rode katers heb ik stiekem altijd een zwak gehad.

  2. Lois Lorinde 13 september 2016 op 10:26 am - Beantwoord

    Haha, leuk geschreven! Veel komt bekend voor als mede-katteneigenaar. Mooi zijn ze 🙂

  3. Iris 13 september 2016 op 11:08 am - Beantwoord

    Ahhh wat leuk geschreven! Ik ben dol op katten. En Paco lijkt me ook een schatje!

    • Romy 13 september 2016 op 12:00 pm - Beantwoord

      Dankjewel! En een schatje is hij zeker, maar af en toe ook een ontzettende ondeugd 😉

  4. Cindy 13 september 2016 op 6:22 pm - Beantwoord

    Wat schrijf je dat toch allemaal weer leuk op!! Grote klasse meid! En ja…huisdieren… altijd leuk!! ? Succes met je blog!

  5. Sara | MevrouwMiauw 18 september 2016 op 10:58 pm - Beantwoord

    Paco en Beertje wat zijn jullie knap. Wauw! <3 Misschien vindt jullie personeelslid (want katten zoals jullie hebben geen "baasje", toch?!"het leuk om jullie in de "Show Your Cat" rubriek van mijn blog te showen?

Recente blogs

Onze 9 beste huis-aankopen die niet goedkoop maar wel fantastisch bleken

6 augustus 2024|Interieur|

Van keukenboer tot kozijnspecialist tot tegelzaak - voor de verbouwing van ons huis hebben we stad en land afgereden. Met alleen een paar meubels uit ons bescheiden appartement én een boel verbouwplannen op de planning moesten we heel wat dingen uitzoeken. Soms gingen we voor een lekker betaalbare optie (IKEA for life!), soms besloten we met liefde iets meer geld in een aankoop te steken. Maar welke aankopen waren nu écht het geld waard? Ik zet onze 9 beste prijzige huisaankopen op een rij - van keukenblokken tot deurmatten.

7 situaties waarin ik (nog) meer voor mezelf wil opkomen

18 maart 2021|Persoonlijk, Persoonlijke groei|

Nee zeggen tegen een ander is ja zeggen tegen jezelf. Met voor jezelf opkomen groeit je zelfvertrouwen. En door grenzen aan te geven, geef je ook duidelijkheid aan de ander. Yes, allemaal waar. Gelukkig kan ik al een stuk beter op mijn strepen staan dan een aantal jaar geleden, toen ik zelfs het minutenlange praatje van een niet zo fatsoenlijke energiecontractverkoper niet durfde af te kappen. Ouder worden, een eigen bedrijf starten en soms gewoon DOEN bleken de truc. Maar er zijn ook situaties waarin ik mijn mond wat eerder zou mogen opentrekken.

Leuker leven – 22 dingen die vandaag het leukheidsgehalte verhogen

27 oktober 2023|Persoonlijke groei, Zelfliefde|

Ik ben gek op kleine stappen. Van die veranderingen die je zelfs vandaag nog kunt doorvoeren zonder alles te hoeven omgooien. Soms kan het voelen alsof je het stuur een radicale zwiep moet geven voordat je leven eindelijk een beetje leuker is. Niets is minder waar: met heel veel kleine stapjes maak je misschien nog wel meer verschil dan met één enorme stap die veel te groot en zenuwslopend is om daadwerkelijk te zetten. Het leukheidsgehalte van het leven gaat vaak schuil in de kleine dingen. Ik zal niet strooien met vogeltjes die fluiten en tulpen die bloeien (doen ze ook niet in de winter!). Wel met 22 lekker haalbare tips om je leven vandaag al iets leuker te maken.

Ga naar de bovenkant